Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Üst düzey hizmetler

Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık ya da diğer adı ile FTL Taşımacılık, bilinen en temel ve en önemli taşıma yöntemi… Bu yazımızda size Komple Taşımacılık nedir?  FTL Taşımacılık yapılan araçlar ve özellikleri nelerdir? Komple Taşımacılık avantajları nelerdir? FTL Taşımacılık teslim süreleri ve fiyatları nasıldır? gibi konuları izah etmeye çalışacak; CCS ve FTL Taşımacılık yapan diğer firmalar arasındaki somut farklılıkları anlatacağız

DETAY

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık ya da diğer adı ile Parça Yük Taşımacılığı, temel taşıma yöntemlerinden birisi; belki de en önemlisi… Bu yazımızda size Parça Yük Taşımacılığı Nedir? Parsiyel Taşımacılık türleri nelerdir? Parça Yük Taşımacılığı fiyatları nasıl hesaplanır? Parsiyel Taşımacılık avantajları nelerdir? Parça Yük Taşımacılığı yapan firmalar kimlerdir? Parsiyel Taşımacılık teslim süreleri ve fiyatları nasıldır? gibi konuları anlatmaya çalışacak; firmamız ve Parça Yük Taşımacılığı hizmet detayları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

DETAY
Komple Taşımacılık

ÖZEL PROJE TAŞIMACILIĞI

Uluslararası taşımacılık kapsamında gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükler ile tesislerin (santral, fabrika taşınmaları gibi) taşınması özel proje taşımacılığı olarak değerlendirilmektedir. Ağır yüklerin lojistiği genel bir kabulle 150 tonun üzerindeki taşımalar için kullanılan lojistiğin özel bir alanıdır.

DETAY

DEPO HİZMETLERİ

Depo hizmetleri, ürünün belirli bir süre için korunması ve özelliklerini kaybetmemesinin yanı sıra müşteri taleplerinin eksiksiz bir biçimde yerine getirilmesine dönük tüm çabaları kapsamaktadır.

DETAY

LİMAN İÇİ HİZMETLER

Gemiye yüklenilmek üzere işletme/ terminale giren konteynerin nakliye aracına istife alınması, İthalatı gerçekleşen konteynerin istiften nakliye aracına yüklenilmesi, İstifteki konteynerin içdolum ya da içboşaltım amacıyla istiften alınması konusunda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca Konteynerin iki nakliye aracı arasında aktarılması, Depoya giren konteynerin istife alınması ya da istiften nakliye aracına yüklenilmesi ile devir edilen konteynerin pozisyonunun değiştirilmesi (lift on/ lift off)

DETAY