Hakkımızda

Çezikler Lojistik

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz Çezikler İle Tüm Araç İhtiyaçlarınızı Tek Elden Sağlamak ve Tüm Süreçleri Online Takip Etmek Artık Mümkün

Size yük olmasın Çezikler taşır.

Çezikler lojistik’ın kuruluşu 1979 yılına dayananmaktadır. Kurucusu Haydar ÇEZİK (baba) olup, oğulları 2010 yılında bayrağı teslim almışlardır. Türkiye genelinde yurtiçi komple taşıma , parsiyel parça taşıma (Ekspres anlayışı ile), özel proje taşımaları , liman içi nakliye ve depo antrepo hizmetleri sunmaktadır.

Çezikler lojistik'ın kuruluşu 1979 yılına dayananmaktadır. Kurucusu Haydar ÇEZİK olup, oğulları 2010 yılında bayrağı teslim almışlardır

icon5
0
Şube
icon1
0
Yıldır
icon6
0
İlde

Misyonumuz

Çezikler, müşterisinin malını istediği yere istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun nakliye modlarını ve lojistik imkanlarını kullanır. Müşterisinin malını zamanında teslim alır, gerekirse depolar, en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin malını zamanında, tam ve sağlam olarak teslim eder.

 

Çezikler, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar. Çezikler, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar. Çezikler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

Vizyonumuz

Çezikler , “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. Çezikler bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur. Çezikler hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır. Çezikler’de verilen hizmet, sadece malın taşınması ile sınırlı değildir. Nakliye ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Kesintisiz Hizmet, Hızlı Ve Güvenilir Adres Çezikler…

  • Shoulder
  • Elbow
  • Hand & Wrist
  • Spine
  • Hip
  • Knee
  • Foot & Ankle

Hizmetlerimiz

Yurtiçi Komple Yük Taşımacılığı 100%
PARSİYEL PARCA YÜK TAŞIMA 100%
Özel Proje Taşımacılığı 100%
Liman İçi Hizmetler 100%

Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz2
Hizmetlerimiz3
Hizmetlerimiz4

Consignment Booking

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Tracking Device

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Safety of Shipment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Delivery on Time

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.